Kontakt

Sommaröppet

Måndag-Fredag: 8.00 – 16.00
Lunch: 12.00-13.00

Vid brådskande ärende efter kontorstid, ring din kontaktperson på mobiltelefon.

Umeå

Telefon: 090-70 60 90

E-post: norr.sak@sakra.se

Besök: Kungsgatan 32
Post: Box 235, 90105 Umeå

Lycksele

Telefon: 0950-105 55

E-post: norr.sak@sakra.se

Besök & post: Storgatan 36
92131 Lycksele

 

Vi finns på kontoret i Umeå

Fredrik Johansson

Försäkringsförmedlare Sak
Umeå
fredrik.f.johansson@sakra.se 090-70 60 95 070-219 50 00

Ingemar Andersson

Försäkringsförmedlare Sak
Umeå
ingemar.andersson@sakra.se 090-70 60 93 070-655 01 20

Ulrica Bjuhr

Försäkringsförmedlare Sak
Umeå
ulrica.bjuhr@sakra.se 090-70 60 98 070-619 80 38

Andreas Lejon

Försäkringsförmedlare Sak
Umeå
andreas.lejon@sakra.se 090-70 60 92 072-050 79 92

William Davidsson

Försäkringsförmedlare Sak
Umeå
william.davidsson@sakra.se 090-70 60 91 076-839 41 16

Mattias Boberg

Sakförsäkring
Umeå
mattias.boberg@sakra.se 090-70 60 99 070-355 11 40

Erik Lundström

Sakförsäkring
Umeå
erik.lundstrom@sakra.se 090-70 62 90 070-398 81 63

Jenny Jonsson

Administratör
Umeå
jenny.jonsson@sakra.se 090-70 60 97

Vi finns på kontoret i Lycksele

Olov Lundgren

Försäkringsförmedlare Sak
Lycksele
olov.lundgren@sakra.se 0950-105 55 070-553 79 71

Helen Broberg

Administratör
Lycksele
helen.broberg@sakra.se 0950-105 55 070-272 45 97

Vi hjälper er med försäkringar inom

Företag

Fordon

Grupp

Vi har lång erfarenhet, solid försäkringsutbildning och är certifierade enligt branschens standard och krav.