Kontakt

Öppettider

Måndag-Fredag: 8.00 – 17.00
Lunch: 12.00-13-00

Vid brådskande ärende efter kontorstid, ring din kontaktperson på mobiltelefon.

Umeå

Telefon: 090-70 60 90

E-post: info@faval.se

Besök: Kungsgatan 32
Post: Box 235, 90105 Umeå

Lycksele

Telefon: 0950-105 55

E-post: info@lundgrenlycksele.se

Besök & post: Storgatan 36
92131 Lycksele

 

Piteå

Telefon: 0911-27 77 30

E-post: info@faval.nu

Besök: Durrnäsvägen 16
Post: Box 73, 94122 Piteå

Luleå

Telefon: 0920-606 00

E-post: infolule@faval.com

Besök & Post: Hummergatan 3
97334 Luleå

Vi finns på kontoret i Umeå

Fredrik Johansson

Försäkringsförmedlare Sak
Umeå
fredrik.johansson@faval.se 090-70 60 95 070-219 50 00

Ingemar Andersson

Försäkringsförmedlare Sak
Umeå
ingemar.andersson@faval.se 090-70 60 93 070-655 01 20

Ulrica Bjuhr

Försäkringsförmedlare Sak
Umeå
ulrica.bjuhr@faval.se 090-70 60 98 070-619 80 38

Andreas Lejon

Försäkringsförmedlare Sak
Umeå
andreas.lejon@faval.se 090-70 60 92 072-050 79 92

William Davidsson

Försäkringsförmedlare Sak
Umeå
william.davidsson@faval.se 090-70 60 91 076-839 41 16

Jenny Jonsson

Förmedlarassistent
Umeå
jenny.jonsson@faval.se 090-70 60 97

Åke Byström

Senior Advisor
Umeå
ake.bystrom@faval.se 070-557 74 55

Vi finns på kontoret i Lycksele

Olov Lundgren

Försäkringsförmedlare Sak
Lycksele
olov@lundgrenlycksele.se 0950-105 55 070-553 79 71

Helen Broberg

Förmedlarassistent
Lycksele
helen@lundgrenlycksele.se 0950-105 55 070-272 45 97

Vi finns på kontoret i Piteå

Per Ahlin

Försäkringsförmedlare Sak
Piteå
per.ahlin@faval.nu 0911-27 77 30 070-388 87 71

Anita Lindgren

Förmedlarassistent
Piteå
anita.lindgren@faval.nu 0911-27 77 30

Vi finns på kontoret i Luleå

Tommy Nyberg

Försäkringsförmedlare Liv
Luleå
tommy.nyberg@faval.com 0920-606 00 070-371 11 01

Lars Ahlin

Försäkringsförmedlare Liv
Luleå
lars.ahlin@faval.com 0920-606 00 070-542 42 13

Henrik Kentää

Försäkringsförmedlare Liv
Luleå
henrik.kentta@faval.com 0920-606 00

Vi hjälper er med försäkringar inom

Företag

Fordon

Placering, Liv & Pension

Grupp

Vi har lång erfarenhet, solid försäkringsutbildning och är certifierade enligt branschens standard och krav. Vi ingår i branschorganisationen Tydliga.